Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa post mecanic intretinere masini de cusut
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa post mecanic intretinere masini de cusut

As dori sa aflu cat mai multe detalii despre ceea ce cuprinde fisa de post a unui mecanic intretinere masini de cusut industriale.Daca ma poate ajuta cineva ii multumesc anticipat.:D
dinuaurelia a scris:

As dori sa aflu cat mai multe detalii despre ceea ce cuprinde fisa de post a unui mecanic intretinere masini de cusut industriale.Daca ma poate ajuta cineva ii multumesc anticipat.:D

Un model de fisa postului gasiti aici
[ link extern ]