Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cursuri de perfectionare acreditate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cursuri de perfectionare acreditate

Buna ziua! Ma poate ajuta cineva referitor la niste informatii privind acele cursuri de acreditare/perfectionare in domenii precum achizitiile publice, obtinerea de fonduri structurale europene si altele in acest gen?

1. Sunt acreditate de guvern aceste cursuri si daca da care institutii sunt acreditate si care nu?
2. Cat de corecte sunt aceste cursuri? Din ce m-am interesat pentru 2 zile de cursuri se platesc cam 1000 Ron si se obtine o diploma care poate folosi sau nu la ceva...
3. Se pot folosi cu succes aceste diplome la ceva?
4. Ce institutii ar fi cele mai indicate in a urma aceste cursuri? Eu am gasit pe net foarte multe... nici nu stiu ce sunt firme, organizatii, institutii, scoli etc....:O Majoritatea promit mult, cer multi bani dar nu ofera nici o garantie la nimic...
Acreditarea este una si perfectionarea este alta.... La "documente utile" gasiti postat un document cu elemente pe care trebuie sa le solicitati formatorului pentru a verifica daca este sau nu autorizat.
Care "documente utilie" ?:-/
Sus in dreapta, unde scrie Bine ai venit Iulian81 ai Vezi documente utile ! Altreilea sau al patrulea are autor pe gigi47 !