Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pentru firme
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pentru firme

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu o informatie. Sunt fonduri europene pentru firme care desfasoara activitati de paza si protectie cod CAEN 8010 infiintate in baza legii 333/2003
Va multumesc anticipat!
danacj a scris:

ok, v-am raspuns in celalalt subiect deschis de dvs.

Topicul respectiv a fost sters, motivul fiind:topic dublat.
Citez raspunsul dvs., fara prima adresa de link (link eronat):

"pentru a si b codul caen ar putea fi 8690.
fondurile europene nu se acorda pentru infiintare ci doar pentru modernizare si echipare.
axa prioritara 3
punctele c si d priveste dezvoltarea angajatilor firmei si in acest domeniu poate fi studiat documentul cadru de implementare al POSDRU

daca firma dvs se incadreaza in categoria IMM luati legatura cu OTIMMC de care apartine judetul dvs pentru oportunitati de finantare
."
[ link extern ] ... /

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
Iuliana Cermak, Avocat