Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... generare registru Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

generare registru Revisal

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva? Am generat Registrul, l-am salvat dar icoana salvata era una alba, fara nici o denumire, are intr-adevar terminatia .rvs dar era alba.
Am incercat sa intru pe ea, si m-a pus sa aleg programul cu care sa se deschida.Am ales Word si acum de fiecare data cand generez Registrul, mi se salveaza in Word.
Este bine, sau nu trebuia sa aleg programul Word? Cum pot modifica sa imi apara ca la inceput daca nu este bine cu Word?

Va multumesc!
Mii de multumiri!!
Este vreo problema daca nu le-am introdus,le introduc acum si le transmit?
nicotorok a scris:

Mii de multumiri!!
Este vreo problema daca nu le-am introdus,le introduc acum si le transmit?

Introduceti-le si transmiteti-le cat mai repede posibil ... acest lucru trebuia sa fie facut macar pana la 31.10.2011 ...
Multumesc!