Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Regulament ordine interioara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Regulament ordine interioara

Buna ziua,
Va rog daca ma puteti ajuta cu un model Regulament Intern.
Va multumesc
Gasiti un model pe "Documente utile" la urmatorul link:
www.avocatnet.ro/content/con...
1.[ link extern ] /
2.[ link extern ] !
3.www.avocatnet.ro/con ...
De asemenea mai puteti cauta pe google un model de ROI , insa trebuie obligatoriu actualizat / modificat / completat cu noul cod al muncii : vezi ,

www.avocatnet.ro/content/art...
p.s. o adresa de e-mail si va trimit un model in word , cu stima C.J. Moarcas J. R. Claudiu
Va multumesc tare mult (adaxy13@yahoo.com)