Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... certificat depozit bancar-pierdut
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

certificat depozit bancar-pierdut

am un depozit la Cec si la data scadenta nu am gasit certificatul acestui depozit. Cum pot recupera banii din acest depozit? Multumesc
va duceti la CEC-ul unde ati constituit depozitul, cu buletinul dvs si declarati certificatul de depozit pierdut.. va da un duplicat dupa acesta daca nu a ajuns la scadenta iar daca a ajuns il lichidati si faceti altul sau ce doriti cu banii