Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Deci se poate sa devenim apreciati profesional la ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Deci se poate sa devenim apreciati profesional la nivel european!

"Tuca Zbarcea & Asociatii a fost nominalizata pentru premiul „IP Law Firm of the Year in an Emerging Market” („Firma de Avocatura a Anului in Domeniul Proprietatii Intelectuale pe o Piata Emergenta”), concurand in aceasta categorie cu nume grele din domeniu, cum ar fi Freshfields Bruckhaus Deringer, Wragge & Co si alti cinci finalisti. Potrivit organizatorilor, firmele din aceasta categorie au demonstrat ca ofera clientilor lor servicii de exceptie, ca inteleg necesitatile complexe ale acestora, sprijinindu-i in indeplinirea obiectivelor comerciale si cresterea competitivitatii si profitabilitatii."

Respecte pentru meritele profesionale si plusul adus avocaturii din Romania!
Cinste lor si sa nu se opreasca aici sa nu faca rabat de la corectitudine si cinste si asa le va creste si mai mult faima. Bravo lor!
Asa este ...felicitari!!! :))
In domeniul asta banii spun multe ;)
~ Conținut șters la cerere ~