avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 303 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incetare suspendare crestere copil in revisalul nou
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incetare suspendare crestere copil in revisalul nou

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti si mie cum se reactiveaza corect un contract aflat in suspendare pentru concediu crestere copil, in Revisalul nou.
Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: lylyana.ion , utilizator 14:33, 17 Noiembrie 2011
In ecranul contracte-suspendare selectezi salariatul in cauza si incetezi suspendarea cu data..
multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal 2011 anny2007us anny2007us Am o angajata care este in concediu pentru crestere copil. Pentru a o putea prelua din Revisalul anterior i-am redeschis contractul. Odata introdusa in ... (vezi toată discuția)
Înregistrare revisal Danaioana Danaioana Bună ziua, Vă rog să mă ajutați în următoarea problemă: Din structura unei instituții publice se desprinde un serviciu care va avea personalitate ... (vezi toată discuția)
Revisal-contract de munca suspendat-data suspendare gresita ancaduma ancaduma Buna ziua, am avut o angajata careia i-a fost suspendat contractul de munca pentru concediu de ingrijire a copilului de pana la 2 ani.Din greseala , in ... (vezi toată discuția)