Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incetare suspendare crestere copil in revisalul nou
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incetare suspendare crestere copil in revisalul nou

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti si mie cum se reactiveaza corect un contract aflat in suspendare pentru concediu crestere copil, in Revisalul nou.
Multumesc anticipat!
In ecranul contracte-suspendare selectezi salariatul in cauza si incetezi suspendarea cu data..
multumesc!