Forum Discuţii diverse Cultură generală Mai sunt de actualitate cartile?
Discuție deschisă în Cultură generală

Mai sunt de actualitate cartile?

Buna ziua,
Am achizitionat in urma cu putin timp 3 carti de la editura "Juris Argessis" (Noul Cod Civil - Adoptat prin Legea nr. 287 din 17 iulie 2009; Codul penal in vigoare si Codul penal viitor - Tabel cu date comparative intre principalele dispozitii ale celor doua coduri si Codul de procedura penala - Adoptat prin Legea nr. 135/2010, Publicat in MO nr 486 din 15 iulie 2010".
As dori sa stiu daca informatiile cuprinse in aceste carti mai sunt de actualitate.
Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~