Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit bancar
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit bancar

buna ziua,ma poate indruma cineva unde pot merge sa -mi iau un credit bancar,doar cu salariu meu am tot incercat la anumite banci dar.....
multumesc anticipat!
atit tot incercat la alte banci dar .... ?
Cand va referiti la indrumare, inseamna ca vreti explicit un nume de banca?
Din cate citesc aici, se pare ca ati incercat sa obtineti un credit, dar.... probabil ca nu va incadrati in cerintele lor.
Multe banci impun un venit minim net pt a va acorda un credit. Altele va pot acorda sume f mici pe termen lung, astfel ca rata sa nu fie impovaratoare.
Nu prea aveti de unde lua credit in conditiile astea, incercati sa cresteti venitul
multumesc ptr raspuns,pun munte conditii ,giranti cu toate ca nu sunt rau platnic,am venitul destul de ok