Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale schimbare sediu social in alt judet
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

schimbare sediu social in alt judet

doresc sa schimb sediul social al unei srl din otopeni in tulcea. la care oficiu al registrului comerturlui ma adresez? Ilfov sau Tulcea? care sunt taxele? cineva mi-a spus ca in jur de 400 lei , altcineva ca doar vreo 200 lei...
S-a mai dezbatut mult acest subiect.
Cautati pe forum, sau mergeti la
www.avocatnet.ro/content/art...