Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Finantare nerambursabila
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Finantare nerambursabila

Vă rog frumos, aş dori informaţii despre:
Va rog frumos,
Ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a beneficia de finantarea nerambursabila, acordata de UE?
Am 41 de ani, as vrea sa deschid o ferma de bovine, ovine si nu stiu de ce este nevoie, nu am pamant, am o suma de bani nu prea mare, ce trebuie sa fac, care sunt primi pasi. Mi-asi dori foarte mult daca sar putea sa mi se esplice de ce este nevoie cum sa pot accesa fonduri de ce este nevoie. Astept raspuns. Va multumesc.
In general pentru a demara un astfel de proiect trebuie sa stiti foarte bine ceea ce vreti sa faceti, va recomand sa va stabiliti cu exactitate ceea ce vreti sa demarati, urmand ca ulterior sa putem discuta pe concret pasii pe care trebuie sa-i urmati.