avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 118 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cum se poate creste trufe in zona deluroasa a Prahovei ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cum se poate creste trufe in zona deluroasa a Prahovei ?

Fiind intr-o zona in care creste alunul si avand in vecinatate o padure foarte mare de foioase , as dori sa incep o afacere cu productia de trufe pe terenul propriu .
Doresc sa se precizeze care sunt pasii ?
Cel mai recent răspuns: mmmmela , utilizator 00:22, 7 Decembrie 2011
vezi ca pe internet sunt o gramada de articole din ziare in care se povesteste de investitori italieni care au investit in cultura de trufe din romania si sunt si anumiti caini dresati pentru a gasi trufe,acum depinde la care modalitate te referi,la cea de cultivare sau de a culege trufele din padure,te referi la trufe albe sau trufe negre.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adapost improvizat de caini la mine in curte Me and my dogs Me and my dogs Buna ziua. Sunt o iubitoare de caini ,am strans de pe strazile din sat mai multi caini I, peste 50. In urma unor reclamati\" anonime\" , am primit inspectie ... (vezi toată discuția)
Vanzare cumparare padure Hamarsold100 Hamarsold100 Eu am o padure de 100 de ha, are in jur de 30000 de mc de lemn, pretul metrului cub de lemn este de 200-450 de lei, deci padurea mea ar fcae minim 6000000 de ... (vezi toată discuția)