avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 589 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general incetare contract revisal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

incetare contract revisal

Buna ziua,
Am o nelamurire in legatura cu revisalul
Am operat in revisal incetarea unui contract de munca cu perioada nedeterminata si am trimis la itm, daca vizualizez situatia de la itm imi apare ca contractul nu este activ pana aici ok, dar atat in revisal la situatie salariat cat si pe site la itm nu imi apare data incetarii contractului cu toate ca am introdus data incetarii in casuta respectiva.
Cum este corect trebuie sau nu trebuie sa apara

Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns
Cel mai recent răspuns: ContSters228228 , utilizator 10:35, 8 Decembrie 2011
nu apare. asa e facut ("ei" stiu de ce). nu apare data incetarii.

decat "Activ NU".

e in regula.


Ultima modificare: Joi, 8 Decembrie 2011
ContSters228228, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eroare de inregistrare in revisal Cislariu_Gica Cislariu_Gica Buna ziua. Tin revislaul la 2 firme, X si Y. Firma X a facut o angajare, iar eu dintr-o eroare am facut inregistrarile in revisal pe firma Y. Se mai poate ... (vezi toată discuția)
Incetare cim revisal anymaryh anymaryh Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns : vreau sa fac incetarea cim (perioada nedeterminata prin demisie) in revisal ...contracte...incetare....aleg ... (vezi toată discuția)
Revisal serena82 serena82 Mai este necesara introducerea nr de inregistrare itm a decizie de incetare in cazul in care deja s-a introdus nr intern? (vezi toată discuția)