Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general incetare contract revisal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

incetare contract revisal

Buna ziua,
Am o nelamurire in legatura cu revisalul
Am operat in revisal incetarea unui contract de munca cu perioada nedeterminata si am trimis la itm, daca vizualizez situatia de la itm imi apare ca contractul nu este activ pana aici ok, dar atat in revisal la situatie salariat cat si pe site la itm nu imi apare data incetarii contractului cu toate ca am introdus data incetarii in casuta respectiva.
Cum este corect trebuie sau nu trebuie sa apara

Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns
nu apare. asa e facut ("ei" stiu de ce). nu apare data incetarii.

decat "Activ NU".

e in regula.

ContSters228228, utilizator