Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii ACEST FORUM
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

ACEST FORUM

Frati romani, sunt unii care uita ca, Romania este un stat de drept.
Refuz sa cred ca, acest forum este apanajul unor persoane care dicteaza doar dupa bunul plac !
Cred in continuare ca, discutiile sunt libere, libertatea de exprimare fiind castigata de romanii a acestei tari !
Voi, cei de acolo, ce parere aveti ?
Buna ziua,

In acest forum, exista un Regulament de functionare:
www.avocatnet.ro/content/tag...

Pe care se presupune ca l-ati citit chiar din momentul in care v-ati inregistrat.

Nu cunosc problema dumneavoastra, ar fi bine sa o detaliati, dar m-am gandit sa va povestesc despre regulament pentru ca orice forma de stat de drept se bazeaza doar pe reguli.

Numai bine.
libertatea de exprimare fiind castigata de romanii a acestei tari !

Si libertatea de exprimare trebuie sa respecte anumite reguli pentru a nu incalca libertatile si drepturile altei persoane.
Libertatea nu trebuie confundata cu libertinajul. Din pacate se face prea mult aceasta confunzie tocmai pentru ca nu sunt respectate regulile stabilite in societate, familie, cerc de prieteni, etc.
Bine ar fi daca v-ati identifica problema pe dv., mesajul nefiind concludent.
Doresc sa supun atentiei dvs faptul ca, exista diverse persoane care sterg mesajele de pe acest forum doar pentru ca, nu le inteleg. Nu imi permit sa organizez cursuri de gramatica si semantica limbii romane . O simpla discutie deranjeaza oare de pe cineva ?
Atunci aceste persoane ar trebui, cel putin sa se abtina. Sunteti de acord !
Sarbatori fericite !
~ Conținut șters la cerere ~
toti colegii mei au dreptate..........
intrebarea mea pentru dvs este: V-A STERS CINEVA INTREBARILE SAU RASPUNSURILE DE PE ACEST FORUM?????????
poate ca nu v-a raspuns nimeni la intrebare.......(din diverse motive: nu a fost concludenta, nu a inteles nimeni care este de fapt problema dvs, etc)

dar sa fim sinceri...........sa nu va lase cineva sa va postati intrebarile.....mi se pare exagerat.......asta in cazul in care aveau subiecte de discutie neadecvate(stiti la ce ma refer)

poate ca ar trebui sa mai incercati o data!
daca au sarit atatia oameni sa isi de cu parerea vis a vis de libertatea de exprimare...........cu siguranta cineva v-ar fi raspuns si v-ar fi dat un sfat cu privire la problema dvs.

Parerea mea este ca in loc sa aruncati cu vorbe nefondate....mai bine ati incerca sa traiti spiritul minunat la Craciunului, ati incerca o reconciliere cu cei care administreaza acest site si noi am incerca sa va raspundem la intrebari.............

CRACIUN FERICIT !!!! si celor mai putin fericiti...................
Lavinia Marian, Consilier juridic