Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Arhivare Scrisoare de transport
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Arhivare Scrisoare de transport

Buna ziua! Am nevoie de o informatie, va rog, si anume, unde se indosariaza scrisoarea de transport, adica trebuie sa o anexez la factura rosie si daca da, care exemplar? Multumesc frumos!
Exemplarul verde este cel destinat transportatorului si se anexeaza la factura rosie.