Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii 24 ianuarie libera
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

24 ianuarie libera

Buna ziua
S-a publicat in monitorul oficial legea cu data de 24 ianuarie este zi libera?Presa tot asta anunta.
multumesc
Urmariti presa in continuare, va publica si eventuala aparitie in M.Of.
Propunerile legislative referitoare la cele doua zile libere, adica 24 ianuarie si 30 noiembrie au trecut de Senat. Asteptam decizia Camerei Deputatilor.

La multi ani!
G.M.
Cu siguranta anul acesta 24 ianuarie nu va fi zi libera. Camera Deputatilor nu mai este in sesiune pana in februarie si proiectul se va duce prima data la comisii, nu intra direct în dezbaterea plenului.
Alex, speram sa beneficiem de 30 noiembrie ca zi libera anul acesta.:)

La multi ani!
Da, avand in vedere ca 1 decembrie e sambata, sper si eu sa fie liber pe 30 de sf. Andrei.