Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Salariile compensatorii si pensia
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Salariile compensatorii si pensia

VA ROG SA -MI PRECIZATI DACA SALARIILE COMPENSATORII SUNT DOAR UN AN VECHIME SAU SE TRECE IN FISA DE CALCUL SI VALOAREA LOR PENTRU STABILIREA PUNCTAJULUI PENTRU ANUL RESPECTIV????
multumesc respectuos.
Multumesc si eu .
Aveti dreptate ,era vorba de ajutoare in valoare de peste 1000 lei si nu intelegeam de ce mi s-a impozitat cu peste 20% inclusiv cu CASS.