Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale PUNCTE DE LUCRU
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

PUNCTE DE LUCRU

Sediul social al s.r.l. este intr-un judet si mai am in alt judet puncte de lucru cu un numar de sub 5 angajati?Trebuie inregistrate punctele de lucru in acel judet?
Categoric da!
va trebuie caen autorizat pe adresa respectiva activitati de comert, productie, birou si declarat la finante acel cod caen si adresa, banuiesc ca aveti si cheltuieli.
afaceriiolden, utilizator