Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Decizie emisa de ANRP in 2008, despagubiri neachitate
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Decizie emisa de ANRP in 2008, despagubiri neachitate

buna seara, avem o decizie emisa de anrp in 2008 si nu am primit despagubirile pana acum,dorim sa facem executare silita pe aceasta decizie. va rugam sa ne spuneti daca putem.va multumim
Daca nu ati solicitat nimic din 2008 suma este prescrisa.(3 ani)
va multumesc dar totusi va rog sa-mi spuneti daca se poate face executarea pe decizie emisa de anrp

din cate stiu eu prescriptia se aplica numai actualizarii
Gabriela Pintea, Consilier juridic
se poate executa cu siguranta