Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Raport anual ANRMAP 2011
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Raport anual ANRMAP 2011

Buna ziua!
Anul trecut am atribuit prin SEAP in acord cadru de furnizare, in urma caruia am incheiat 2 contracte subsecvente. Valoarea acestor contracte am introdus - o in SEAP, prin alegerea butonului "Adauga contract subsecvent". In raportul contractelor atribuite in anul 2011 nu apar aceste valori, decit cea a acordului cadru. In ce coloana a acestuia trebuie sa completez aceste valori: la contracte subsecvente - ONLINE sau contracte subsecvente - OFFLINE? Multumesc anticipat.

Offline sau ONLINE se completeaza in functie de cum s-a derulat procedura -offline sau online.
Parerea mea este sa nu va grabiti cu publicarea, in fiecare an ANRMAP -ul modifica formatul centralizatorului cu cateva zile inainte de 31 martie.