Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii CE se intampla??
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

CE se intampla??

Ma poate ajuta cu raspunsul la intrebarea: Ce se intampla dupa expirarea celui an de SOMAj, avand ghinionul ca in anul scurs sa nu gasesc loc de munca??
Cu multumiri anticipate....:(
Inceteaza plata indemnizatiei de somaj. Ramaneti in evidenta ALOFM ca somer neindemnizat in cautarea unui loc de munca,6 luni.