Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto2012 - masina cumparata inainte de 2008
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto2012 - masina cumparata inainte de 2008

daca am o masina din .inainte de 2008 care am cumparato de afara si am platit taxa auto acum 2 ani , daca vr sa o vind mai e nevoe sa plateasca taxa auto 2012 noul proprietar?
Daca taxa a fost achitata ,cumparatorul nu mai plateste taxa .
ContSters234567, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~