Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract colectiv de munca panificatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract colectiv de munca panificatie

buna ziua,
am nevoie de contractul colectiv de munca la nivel de ramura in domeniul panificatiei. ma poate ajuta cineva? va multumesc anticipat!!!
Se poate sa fie aplicabil Contractul colectiv de muncă unic la nivelul ramurii industriei alimentare, a băuturilor şi tutunului care este valabil pana la data de 13.01.2015
[ link extern ]