Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Pot beneficia de servicii medicale de urgenta gratuite ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Pot beneficia de servicii medicale de urgenta gratuite in conditiile in care sunt asigurat?

Pot beneficia de servicii de urgenta gratuite in conditiile in care sunt asigurat ?
Am alunecat si am o problema cu un picior entorsa sau chiar fractura iar in wekend nu are cine imi elibera adeverinta de la serviciu si as merge la urgenta dar nu prea stiu care sunt procedurile
Corect!