Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general fise fiscale aferente anului 2011
Discuție deschisă în Contabilitate în general

fise fiscale aferente anului 2011

Buna dimineata,
fisele fiscale aferente anului 2011 se depun pe discheta?
in cazul in care in 2011 am avut o angajata in conediu maternal, fisa fiscala pentru ea o depun cu 0 sau nu o mai fac deloc?
va multumesc
Da, cu disketa. Treceti angajatii pentru care s-a platit in anul 2011 impozit pe venitul din salariu.