avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 145 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general fise fiscale aferente anului 2011
Discuție deschisă în Contabilitate în general

fise fiscale aferente anului 2011

Buna dimineata,
fisele fiscale aferente anului 2011 se depun pe discheta?
in cazul in care in 2011 am avut o angajata in conediu maternal, fisa fiscala pentru ea o depun cu 0 sau nu o mai fac deloc?
va multumesc
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 10:58, 2 Februarie 2012
Da, cu disketa. Treceti angajatii pentru care s-a platit in anul 2011 impozit pe venitul din salariu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce fise fiscale trebuie sa depuna asociatia de proprietari pentru presedinte care are un contract de mandat? elena covaci elena covaci Buna seara, In cadrul Asociatiei avem angajati cu contract de munca de la 01.03.2011.Pentru ianuarie si februarie 2011 au avut conventie de prestari ... (vezi toată discuția)
Fise fiscale 2008 cameliaborangic cameliaborangic Buna dimineata, O salariata a fost in anul 2008 in concediu crestere copil pana la 2 ani. Pe statele de plata ea a figurat doar ca salariat dar fara salariu ... (vezi toată discuția)
Fise fiscale mihalache veronica mihalache veronica Mi-a fost desfiintat postul la firma la care am lucrat din februarie 2008 si pana in februarie 2010! Am vorbit cu contabila firmei care intr-un \"exces de ... (vezi toată discuția)