avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 534 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Adaugare cod caen nou la cele existente
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Adaugare cod caen nou la cele existente

Buna ziua,
As dori sa stiu unde pot adauga un nou demeniu de activitate la cele existente la o sociteate.
Crei in stitutii trebuie sa ma adresez?

Multumesc
Cel mai recent răspuns: Lucian Huzum , Consilier juridic 16:46, 6 Februarie 2012
Registrului Comertului. Dar mai inainte de aceasta intocmiti documentele necesare pe care le puteti gasi pe site-ul www.onrc.ro - formalitati - persoane juridice - punctul 27 (obiectul de activitate - completare, extindere, reformulare etc.). Dupa ce ati intocmit aceste documente, le puneti intr-un dosar si va prezentati cu ele la Registrul Comertului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adaugarea unui cod caen MrFB MrFB Buna ziua! Pentru a adauga un nou cod CAEN ce formular trebuie sa descarc de pe siteul ONRC? Cat ar costa adaugarea unui cod caen? (vezi toată discuția)
Adaugare cod caen la actul constitutiv al unui srl manuelle manuelle Buna ziua. Pentru adaugarea unui Cod CAEN ca activitate secundara a unui SRL ce documente trebuie sa redactez si sa le depun la Registrul Comertului? Stiu ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma ciprianr ciprianr Buna ziua, Imi puteti spune care sunt pasii pentru infiintarea unei societati care se va ocupa cu achizitii intracomunitare si vanzare? Multumesc, (vezi toată discuția)