Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Adaugare cod caen nou la cele existente
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Adaugare cod caen nou la cele existente

Buna ziua,
As dori sa stiu unde pot adauga un nou demeniu de activitate la cele existente la o sociteate.
Crei in stitutii trebuie sa ma adresez?

Multumesc
Registrului Comertului. Dar mai inainte de aceasta intocmiti documentele necesare pe care le puteti gasi pe site-ul www.onrc.ro - formalitati - persoane juridice - punctul 27 (obiectul de activitate - completare, extindere, reformulare etc.). Dupa ce ati intocmit aceste documente, le puneti intr-un dosar si va prezentati cu ele la Registrul Comertului.