Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general MICROANTREPRINDERE 2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

MICROANTREPRINDERE 2012

In anul 2012 tot 3% a ramas impozitul micro.
Va multumesc!
da , realizeaza venituri, altele decat cele din activitati desfasurate in domeniul bancar, in domeniile asigurarilor si reasigurarilor, al pietei de capital sau in domeniile jocurilor de noroc, consultantei si managementului;

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/art...