avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 713 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general MICROANTREPRINDERE 2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

MICROANTREPRINDERE 2012

In anul 2012 tot 3% a ramas impozitul micro.
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: afaceriiolden , utilizator 23:17, 6 Februarie 2012
da , realizeaza venituri, altele decat cele din activitati desfasurate in domeniul bancar, in domeniile asigurarilor si reasigurarilor, al pietei de capital sau in domeniile jocurilor de noroc, consultantei si managementului;

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/art...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ou 8 / 2013 microintreprinderi < 65000 euro clascu clascu V-as ruga sa ma lamuriti daca definitia microintreprinderii din CF ramane dupa acest OU 8 /2013, nu e prea clar. Mai precis, vreau sa inteleg daca OU 8 se ... (vezi toată discuția)
microintreprindere Andra_m Andra_m Buna ziua, Va rog sa ma ajutati sa ma lamuresc cum este corect sa platesc impozit. Din martie mi-am deschis un SRL, sunt singurul actionar, nu am angajati ... (vezi toată discuția)
Impozit pe venituri din activitati cu cod caen 7022 si 6622 robertdrilea robertdrilea Buna ziua, Am doua situatii: O firma care are in CUI codul CAEN 4711 dar a obtinut venituri in 2012 prin activitati din codul CAEN 7022 (consultanta in ... (vezi toată discuția)