Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... venitul minim brut pe tara garantat in plata la un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

venitul minim brut pe tara garantat in plata la un salariu de incadrare de 850?

se aplica coeficientul de 1,2 la salariul minim dupa noul cor?
C.O.R. nu are nicio legatura ci coeficientii de ierarhizare ... acestia se pot utiliza numai daca sunt prevazuti in ccm aplicabil angajatorului sau in reg.intern al acestuia.