Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... certificat fiscal eliberat de primarie taxe si impozite
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

certificat fiscal eliberat de primarie taxe si impozite

buna seara in ce conditii se elibereaza certificatul fiscal de la primarie directia taxe si impozite daca am dobandit terenul si cladirea prin licitatie cine plateste inpozitul
Impozitul se datoreaza de catre proprietar in speta de d-voastra, la fel si certificatul fiscal se elibereaza la cererea proprietarului in termen de maxim 48 ore indiferent ca aveti sau nu debite restante.