Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... dreputuri vizitare minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

dreputuri vizitare minor

daca un parinte are custodia unui minor ,poate parasi tara fara acordul celuilalt parinte? daca da ,cum se pune poblema cu dreptul la vizita,trbuie sa mergi in alta tara sati vizitezi minorul? in sentinta sa dat o adresa de catre autoritatea tutelara in tara adica in ROMANI ,acum trebuie sa ma duc sa o vizite in Spania de exemplu? Va multumesc!
interventie moderator
Va rog, nu mai deschideti subiecte noi pentru aceeasi problema Toate intrebarile privind un subiect, se pun in acelasi topic. Continuati subiectul aici, multumesc pentru intelegere.
www.avocatnet.ro/content/for...