Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... debransare energie electrica - in urma vanzarii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

debransare energie electrica - in urma vanzarii imobilului

Sunt pe cale de a-mi vinde apartamentul. Ce trebuie sa fac pentru a rezilia contratul sau eventual contractul sa fie preluat de noul proprietar
Noul proprietar va merge cu contractul la electrica si va ace un nou contract.