avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 411 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... fisa PSI
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

fisa PSI

La un SRL cu singur angajat e necesara fisa PSI si protectia muncii?de catre cine se completeaza acestea?pot fi completate de anagajtor sau de o persoana specializata?
Ultima modificare: Miercuri, 22 Februarie 2012
adria05, utilizator
Cel mai recent răspuns: TomaCotorogea , utilizator 21:10, 22 Februarie 2012
fisele sunt obligatorii pentru orice companie cu unul sau mai multi angajati. fisele trebuie completate de catre o persoana calificata, care are studiile necesare. mai exista si varianta sa apelati la un serviciu extern (firma abilitata sa presteze astfel de servicii).

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fise protectia muncii - psi - persoana autorizata crysenc crysenc Am si eu o intrebare legata de protectia muncii – cine este obligat sa semneze fisele de protectia muncii si PSI - administratorul se poate ocupa de ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfa firma de protecta muncii ssm CristinaBaltaretu CristinaBaltaretu Buna. As vrea sa fac un curs de Protectia Muncii (SSM) si apoi sa imi deschid PFA in acest domeniu. As vrea sa va intreb daca este posibil in Romania sa fii ... (vezi toată discuția)
Protectia muncii sorinaabos sorinaabos Cine trebuie sa completeze fisele PSI si SSM? (vezi toată discuția)