Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... fisa PSI
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

fisa PSI

La un SRL cu singur angajat e necesara fisa PSI si protectia muncii?de catre cine se completeaza acestea?pot fi completate de anagajtor sau de o persoana specializata?
adria05, utilizator
fisele sunt obligatorii pentru orice companie cu unul sau mai multi angajati. fisele trebuie completate de catre o persoana calificata, care are studiile necesare. mai exista si varianta sa apelati la un serviciu extern (firma abilitata sa presteze astfel de servicii).