Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... La intampinarea depusa de casa de pensii pot depune ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

La intampinarea depusa de casa de pensii pot depune obiectii?

am chemat in judecata casa de pensii si astept intampinare.la intampinare pot prezenta obiectii sau pot face numai precizari?.multumesc pentru indrumare.
La intampinare puteti sa va prezentati opiniile contradictorii cu o nota de sedinta pe care o intitulati "Raspuns la intampinare".
Aici aduceti contraargumentele necesare.