Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... OUG nr. 151/2008
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

OUG nr. 151/2008

Ma poate ajuta cineva cu textul OUG 151/2008? Nu am program legislativ si in rest nu il gasesc niciunde. Mersi!!!
Va multumesc inca o data, dar intre timp le-am gasit si eu . :)