Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... impozit forfetar
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

impozit forfetar

am o societate comerciala careia i-am suspendat activitatea pe o perioada de 3 ani datorita impozitului forfetar.va intreb daca acum mai este de actualitate adica daca mai este obligatoriu acel impozit de 500 euro anual daca societatea nu are activitate
Nu mai este in vigoare.S-a abrogat incepand cu 01.10.2010.