Forum Discuţii juridice Traduceri Legea traducãtorilor
Discuție deschisă în Traduceri

Legea traducãtorilor

Care este cea mai actuala lege priving autorizarea si plata interpretilor si traducatorilor?
Legea nr.178 din 4 noiembrie 1997 pentru autorizarea şi plata interpreţilor şi traducătorilor folosiţi de organele de urmărire penală, de instanţele judecătoreşti, de birourile notarilor publici, de avocaţi şi de Ministerul Justiţiei

Textul actualizat il gasiti aici
[ link extern ]
~ Conținut șters la cerere ~