Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... cerere de finantare
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

cerere de finantare

Buna ziua am un proiect la facultate si imi trebuie o cerere de finatare pentru FSE axa 4 de unde o pot descarca va rog din suflelt sa ma ajutati
FSE finanteaza educatie si formare profesionala, adaptabilitatea fortei de munca si a intreprinderilor, incluziunea sociala, cresterea eficientei administrative prin 2 programe operationale: POSDRU si PODCA. Axa 4 la care faceti referire carui program apartine?
Pentru edificarea dvs, cititi cu multa atentie, aici:
[ link extern ] /