Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA sau I.I.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA sau I.I.

Puteti sa-mi spuneti daca pot sa-mi deschid un PFA sau o intreprindere individuala cu obiect de activitate "arhivare" ?
Daca raspunsul este da, imi puteti spune ce acte imi trebuie ?
george-neagu, moderator