Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... corectie in revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

corectie in revisal

La un salariat am introdus modificare salar de baza din 01.03.2012, dar trebuia din 01.02.2012, am incercat sa corectez data, dar tot data gresita imi apare.
Cum trebuie corectat?
Multumesc
Este o problema a acestui program cu corectia la salarii ,... din ce spun specialistii lor , in baza de date ar aparea corectia dvs , dar in calculatorul dvs nu se stie de ce nu apare ...
Ultima varianta de Revisal este moarta inainte de a se naste.
"Specialistii" care l-au conceput l-au facut dupa ureche, fara sa consulte pe cei care lucreaza efectiv.
Nu este chiar asa ... actuala varianta este mult mai buna decat prima ... are mai multe optiuni , dar dintre care a primat costulacesteia si nu calitatea programului ...:P
la Raport per salariat sigur nu se vede corectia. Nici nu pot demonstra ca am corectat greseala
Posibil in fisierul generat si transmis sa apara ... exista, din cate stiu, un program cu care se poate vizualiza fisierele de forma .rvs .. incercati sa vedeti ce date ati generat pe fisierul respectiv.