Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ReGes - programul online pentru a transmite revisalul
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ReGes - programul online pentru a transmite revisalul

Am o intrebare: cand accesez portalul ReGes cu utilizator si parola si verific daca s-a incarcat .rvs-ul transmis, dau un click pe nr. de inregistrare/incarcae si apare tot ce contine fisierul transmis. Dar asa vrea sa vad cum apare la ei salariul, sporurile, toate detaliile, ce am si eu in programul meu de Revisal 5.0.8. Dar pe portalul ReGes nu pot vizualiza toate detaliile, doar nume-prenume angajat, CNP, cetatenie, tipul CIM, dat si nr. de incheiere CIM, data de inceput activitate, si daca CIM-ul este activ sau nu? Dar unde se vad salariile si sporurile? Eu am nevoie de toate detaliile, ca asa mi se cer de la banca pentru un credit: revisal listat de pe situl ITM-ul detaliat, stampilat si semnat de catre angajator.
Buna ziua!

Puteti vizualiza si lista raportul per salariat din: Rapoarte/Raport per salariat/Lista salariati, apoi marcati salariatul care va intereseaza si rezulta "Raportul per salariat" unde aveti toate datele pe care le doriti. Pentru listarea acestui raport, pe bara de sus, aveti optiunea de listare.
Spor la treaba!

Cu stima.