avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 692 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... calificative angajati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

calificative angajati

Cum se acorda calificativele pt angajati?Am inteles ca potrivit unei noi legi tb acordate calificative angajatilor la sfarsitul anului.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:48, 5 Martie 2012
Este vorba despre evaluarea salariatilor ... criteriile si procedurile de evaluare profesionala a salariatilor trebuie sa fie prevazute in Regulamentul intern al angajatorului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Modificare cim de la 01.05.2011 giacris giacris In momentul in care va intra in vigoare noul Cod al muncii, respectiv din 01.05.2011, vor trebui modificate prin act aditional si CIM ale angajatilor deja ... (vezi toată discuția)
Criterii de evaluare ContSters31759 ContSters31759 Buna ziua, Ce anume ar trebui sa stiu despre criteriile de evaluare a angajatilor, care am inteles ca sunt obligatorii. Un act legislativ, va rog?! (vezi toată discuția)
Evaluare profesionala sim00n sim00n buna ziua! intrebarile mele sunt urmatoarele : 1. prin ce document reglementez criterii de evaluare pentru salariatii angajati anterior lui 2011? cu ... (vezi toată discuția)