Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... calificative angajati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

calificative angajati

Cum se acorda calificativele pt angajati?Am inteles ca potrivit unei noi legi tb acordate calificative angajatilor la sfarsitul anului.
Este vorba despre evaluarea salariatilor ... criteriile si procedurile de evaluare profesionala a salariatilor trebuie sa fie prevazute in Regulamentul intern al angajatorului.