Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cand poate iesi mama la pensie?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cand poate iesi mama la pensie?

mama mea are 54 de ani sio vechime de 22 de anide munca din care 11cu cat. 1 as dori sa stiu ce pot face sa se pensioneze. Va multumesc anticipat.
N-am auzit de categoria 1. Poate a lucrat in grupa de munca. Va rog sa reveniti si sa precizati acest aspect precum si data nasterii mamei dvs.