Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Redobandire permis
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Redobandire permis

la scoala la care se face dosarul pentru redobandire este obligatoriu sa fac si sa platesc cursul de legislatie?
sun in aceeasi situatie.Da. trebuie.Practic ti saanulat permisul.daci nu-l mai ai.nu e normal sa faci scoala din nou.este impropriu spus redobindire.poti sa nu mergi la cursuri dar vezi ce faci cu sala.
la ce scoala ai mers?. si eu trebuie sa fac iar scoala.