Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general registru de casa
Discuție deschisă în Contabilitate în general

registru de casa

buna ziua,
am listat un registru de casa din saga care imi pune automat numele la semnatura.Mai este necesara semnatura de mana (cu pixul) daca programul semneaza automat.si este necesar si o a doua semnatura?
va multumesc anticipat!
Programul nu semneaza ci numai indica un nume. Una este numele, altceva este semnatura.
lenuborsan a scris:

si este necesar si o a doua semnatura?

Sigur ca da, semneaza persoana care intocmeste si persoana care verifica.