Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna

Am nevoie de un pic de ajutor,am lucrarea de licenta in vara sunt la drept si am lucrarea cu titlul Obligatia de fiodelitate fata de angajator in executarea atributiilor de servicii si obligatia de a respecta secretul de servicii,cine ma ajuta,nu gasesc materiale.:help:
Bibliografie
1. A.TICLEA, „Tratat de dreptul muncii”, Editura Rosetti, Bucuresti,2007
2. A. TICLEA (coordonator), “Codul muncii. Adnotat si comentat”, Editia a II-a, Editura Lumina Lex, Bucuresti, 2006
3. ANDREI POPESCU, „Dreptul international al muncii”, Editura All Beck, Bucuresti, 2006.
4. ION TRAIAN STEFANESCU, „Modificarile Codului muncii - comentate”, Ed. Lumina Lex, Bucuresti, 2006.
5. ALEXANDRU ATHANASIU, LUMINITA DIMA, “Dreptul muncii”, Editura All Beck, Bucuresti, 2005.
6 Raluca Dimitriu, Obligaţia de fidelitate în raporturile de muncă, Editura Tribuna Economică, Bucureşti, 2001, p. 207-217
7. Legea nr. 182/2002 privind protecţia informaţiilor clasificate (publicată în "Monitorul oficial al României", partea I, nr. 248 din 12 aprilie 2002) şi Hotărârea Guvernului nr. 585/2002 pentru aprobarea Standardelor naţionale de protecţie a informaţiilor clasificate (publicată în "Monitorul oficial al României", partea I, nr. 485 din 5 iulie 2002).