Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Fals in declaratie subventie caldura
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Fals in declaratie subventie caldura

Buna ziua
Ce sanctiune se aplica persoanelor care au declarat fals in acest document?persoana respectiva se incadreaza pentru a primii acel ajutor...
Ce se ia in calcul ,venitul net sau venitul impozabil?se trec si veniturile neimpozabile(bonuri de masa, norma de hrana)
Multumesc.
venitul net , adica inclusiv norma de hrana