Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Cheltuiala cu benzina administratorului-deductibila ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Cheltuiala cu benzina administratorului-deductibila sau nedeductibila in 2012

Buna ziua,
Incepand cu 1 ian 2012 cheltuiala cu benzina administratorului este deductibila? Firma nu are angajati, iar administratorul se ocupa de vanzari si de toata activitatea.
Multumesc!
Cred ca se deduce 50% din aceasta cheltuiala.Este o ordonanta din dec.2011.