Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Clauza mobilitate - revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Clauza mobilitate - revisal

Buna ziua. Va cer un sfat intr-o privinta. Am un cim cu clauza de mobilitate. Aceasta clauza se materializeaza printr-un spor de xx % din. Am denumit sporul: clauza mobilitate. In revisal nu exista un astfel de spor. Ce ma sfatuiti sa fac.

Multumesc frumos
Exista optiunea de adaugare a unui spor fata de cele deja definite pentru angajator ...in partea din dreapta sus- dupa deschiderea programului - exista un ? care accesandu-l va duce la manualul de utilizare .... cautati optiunea de adaugare spor la sectiunea Angajator ...
Jos palaria. Multumesc frumos.