Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Reziliere contract [companie telefonie mobila]
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Reziliere contract [companie telefonie mobila]

Buna ziua! Mi-am manifestat dorinta de a rezilia contractul la telef. cu operatorul [editat] in data de 23.01.12 cerere scrisa + C.I trimisa pe adresa care mi-au indicato,+ telefonic am vb cu un operator care mi-a zis ca o sa fiu sunat in 15 zile sa confirm. Mentionez ca a trecut perioada de contract .Au trecut 60 de zile si tot nu mi-au suspendat abonamentul(rezilieze contr.) binenteles ca platesc in continuare abonamentul.
Intrebarea mea este ce sanse as avea daca intentez un proces?

In speranta unui raspuns ,va multumesc anticipat

[editat - este interzisa postarea numelor societatilor comerciale]
Lucian Huzum, Consilier juridic
~ Conținut șters la cerere ~